Træstifter (markører) - til verdenskort i træ på væggen - 20 stk til markering af de steder du har besøgt eller til planlægning af fremtidige ture.
Træstifter (markører) - til verdenskort i træ på væggen - 20 stk til markering af de steder du har besøgt eller til planlægning af fremtidige ture. Med deres hjælp kan du præcist registrere dine rejseoplevelser og skabe en visuel repræsentation af dine eventyr.
Markører er designet specielt til verdenskort i træ på væggen og er blevet en integreret del af kortlægning af rejseoplevelser. Lavet af 6 mm tyk krydsfiner , de er tilstrækkeligt stærke og holdbare. Deres enkle og elegante design sikrer, at de vil blande sig smukt med dit kort, mens de er let synlige for at hjælpe dig med at holde styr på alle dine rejser.
Installation af markører er meget enkel og hurtig . Du kan fastgøre dem ved hjælp af dobbeltklæbende tape eller enhver trælim. På den måde kan du tilpasse kortet efter dine ønsker og behov, hvilket gør det til et interaktivt og personligt værktøj til at følge dine rejser. Markører tilføjer endnu en dimension til kortet og hjælper dig med at planlægge nye eventyr med entusiasme.
Specifikationer:
Pakkens indhold:
20x sæt af trækortmarkører (stifter) til væggen
Ingen anmeldelser endnu
Har du dette produkt? Hjælp andre med din erfaring.
Ingen spørgsmål endnu
Har du spørgsmål om produktet? Spørg i diskussion
Vores sortiment er ikke det største på markedet. Til gengæld har hvert produkt i det været gennem hænderne på vores team i Banská Bystrica.
Vi følger nyhederne og tester kun produkter, der giver mening.
Hvert nyt produkt bruger vi i flere uger, i butikken og derhjemme.
Det kommer først i salg efter en slutkontrol. Det, der ikke holder, sælger vi ikke.
En vejledning i æsken og hjælp til opsætningen over telefon eller e-mail.
»Vi er ikke de billigste, men vores kunder er tilfredse.«