info@cool-mania.eu Har du et spørgsmål?
Her er ikke noget endnu

Klik på hjertet ved et produkt – det gemmes her, og du kan se pris, rabatter og tilgængelighed.

LED-skærmkort og skiltpanel

Salgsfremmende LED-kort med bevægelig tekst - 76 cm x 27 cm rød

Varekode: 95-029

Salgsfremmende LED-kort med bevægelig tekst - 76 cm x 27 cm rød, skaber masser af plads til dine kreative annoncer.

3.368 kr.
Pris ekskl. moms 2.738 kr.
Produkter tilgængelighed:
forudbestilling
Varelevering omkring 1-3 s uger.
Ja! Vi sender til US
Hvordan kan du betale? Cards Klarna Bank Crypto
3.368 kr.

Køberbeskyttelse

Gratis bytte af varer indenfor 30 dage
Garanti for produkter – 24 måneder
Pengene tilbage-garanti indenfor 14 dage

Hvorfor købe fra os?

Salgsfremmende LED-kort med bevægelig tekst - 76 cm x 27 cm rød, skaber masser af plads til dine kreative annoncer i form af iøjnefaldende tekst. Unik mulighed for at fremhæve din virksomhed med et innovativt LED-panel - hold dig væk fra voksende konkurrence. Vis dine tjenester eller produkter på en iøjnefaldende måde. Salgsfremmende LED-panel kan placeres i interiøret. LED-kort - lysannoncer, hvor du kan forudindstille din egen tekst. Ideel til forskellige operationer. Reklamepaneler kan også skræddersys - prisen er passende til kravene.

Alsidigheden ved brug gør LED-panelet til et nyttigt og yderst effektivt værktøj til reklame- eller informationsformål i en række brancher, såsom LED-displaypanel i indkøbscentre eller på jernbanestationer, forretnings- eller andre informationsfaciliteter. Dimensionerne på LED-panelet 76 cm x 27 cm tilbyder op til 4 linjer til oprettelse af tekst med mulighed for at vælge skriftstørrelse for stor læsbarhed på afstand. Ved simpel programmering af LED-enheden med USB og bærbar computer med tilsluttet software har du mulighed for at indstille forskellige former for visning - tekst, dato, ur i HH.MM.SS-format .

Annoncering af ispanel

LED-panelet giver en multifunktionel visning og har over 45 effekter til tekstbeskeder. Du kan vælge effekter som sne, stænk, rotering, blink, rulning, flytning af tekst til venstre eller højre og mange andre, der gør din tekst attraktiv for omgivelserne. Med den indbyggede flashhukommelse kan du gemme flere tekstbeskeder på én gang.

LED-panelet understøtter alle verdenssprog, tal, symboler til at lave din tekst, så du vil ikke være begrænset til at oprette dine reklameslag. I indstillinger kan du vælge hastigheden for visning af tekstbeskeder, forskellige skrifttyper, farveskemaer, justering af skærmens lysstyrke op til 16 mulige niveauer for optimalt strømforbrug.

LED-panel specifikation:

Opløsning: 32 x 96 pixels
Mål: 76,2 x 27,4 x 5,5 cm
(30 x 11 x 2,2 ")
Betræk: stel af aluminiumslegering
Skærmfarve: enfarvet rød
Funktionsunderstøttelse: Tid - HH: MM: SS, dato
Driftseffekt: Indgangsspændingen er AC 110V-240V (standard)
Indgang: USB - kan redigeres ved hjælp af software via en USB-forbindelse

Anvendelse: Indendørs og udendørs tør brug
Bedste synsafstand: 3-50 meter
Levetid: 100.000 timer
Arbejdstemperatur: -40 ° til + 60 °


Pakkeindhold:

1x LED-skærm
2x monteringsbeslag
1x 220V netledning
1x CD med software og manual

PS hvis du er interesseret, kan vi producere en skræddersyet LED programmerbar skærm i henhold til de krævede dimensioner eller farver på skærmen.

Produktbedømmelse

Ingen anmeldelser endnu

Har du dette produkt? Hjælp andre med din erfaring.

Salgsfremmende LED-kort med bevægelig tekst - 76 cm x 27 cm rød

Skriv en anmeldelse

Salgsfremmende LED-kort med bevægelig tekst - 76 cm x 27 cm rød

Hvor tilfreds er du med produktet?
Sidste trin
Billeder valgfrit

Vi offentliggør din anmeldelse med det samme. Skriver du den på et andet sprog, oversætter vi den automatisk, og originalen forbliver tilgængelig.

Produktdiskussion

Ingen spørgsmål endnu

Har du spørgsmål om produktet? Spørg i diskussion

Salgsfremmende LED-kort med bevægelig tekst - 76 cm x 27 cm rød

Spørg i diskussion Svar

Salgsfremmende LED-kort med bevægelig tekst - 76 cm x 27 cm rød

Vi offentliggør kun dit navn. Vi giver dig besked på e-mail, når nogen svarer dig.

Dette produkt fås også i andre lande Bestil det på dit lands webshop, på dit eget sprog

Kontroller også:

Historie af søgte produkter

Sådan tester vi

Vores sortiment er ikke det største på markedet. Til gengæld har hvert produkt i det været gennem hænderne på vores team i Banská Bystrica.

  1. Vi udvælger

    Vi følger nyhederne og tester kun produkter, der giver mening.

  2. Vi tester i uger

    Hvert nyt produkt bruger vi i flere uger, i butikken og derhjemme.

  3. Slutkontrol

    Det kommer først i salg efter en slutkontrol. Det, der ikke holder, sælger vi ikke.

  4. Hjælp efter købet

    En vejledning i æsken og hjælp til opsætningen over telefon eller e-mail.

Mere om, hvordan vi udvælger
»Vi er ikke de billigste, men vores kunder er tilfredse.«
Cool Mania-teamet, på markedet i mere end 15 år
Cool Mania-teamet, på markedet i mere end 15 år

Ekstra tjenester for varer